Zprávy ze stolního tenisu

23.11.2022 20:26

V pondělí 14. a 21. listopadu se odehrály na naší škole turnaje ve stolním tenise pro žáky 6. až 9. tříd. Nejdříve si to mezi sebou rozdala děvčata. V mladší kategorii 6. a 7. tříd byla nejlepší Ellen Simperová ze 7.B, která dokázala porazit všechny své soupeřky. Na 2. místě se umístila Nela Hubová ze 6.A a 3. místo vybojovala Eliška Hasalíková z 6.B. U starších děvčat byla nejlepší Agáta Horutová z 8.B, která rovněž nenašla přemožitelku. Na 2. místě skončila Kristýna Indráková z 9.A a na 3. místě její spolužačka Katka Jurajdová. Mezi mladšími chlapci vyhrál Daniel Jurajda ze 6.A, na 2. místě skončil Vašek Podhradský z 6.B a na 3. místě Jiří Janýška ze 7.A. U starších chlapců byl nejlepším stolním tenistou Lukáš Stanka z 8.A, druhý skončil František Pavlík z 8.B a na 3. místě se umístil Ondřej Válek z 9.B. Všem medailistům gratulujeme!

Starší děvčata se ještě také zúčastnila okresního kola ve stolním tenise, které se konalo v Odrách. Nakonec naše družstvo prohrálo ve finále se ZŠ Tyršova z Nového Jičína a obsadilo 2. místo. A jako bonus si mohlo v tomto finálovém zápase zahrát i s jednou z nejlepších žákovských stolních tenistek v České republice. Naši školu reprezentovala Agáta Horutová, Katka Jurajdová a Veronika Rosová (fotogalerie).

Kateřina Horutová a Libor Petráš