Zprávy ze stolního tenisu

13.11.2017 21:55

Venku začalo být sychravé podzimní počasí, proto jsme se rozloučili se školním hřištěm a začali se věnovat sportovním hrám v naší tělocvičně. Jako první přišel na řadu stolní tenis. V pondělí 6. listopadu svůj turnaj odehráli nejdříve starší a týden po nich 13. listopadu mladší žáci. A my přinášíme konečné výsledky. Mezi děvčaty z 6. a 7. tříd byla nejlepší Blaženka Orlitová, která ve finále porazila Zuzku Hrňovou. O třetí místo se popraly Tereza Kemlová se Štěpánkou Dubcovou. Tou šťastnější byla Tereza. U mladších kluků byl nejlepší Matyáš Orlita. Na 2. místě skončil Štěpán Cigánek a na 3. místě jeho bratr Vojta. Ten v boji o 3. místo vyhrál nad Lukášem Hasalem. Mezi 8. a 9. třídami vyhrála kategorii dívek Monika Hatlapatková před druhou Lenkou Vahalíkovou. Na 3. místě byla Adéla Horáková. U kluků zvítězil Jakub Jurčák. Druhý byl Martin Hrubý a třetí Kamil Krutílek.

Tyto informace ze školních kol ve stolním tenise doplníme ještě zprávou z okresního kola ve stolním tenise dívek, které se uskutečnilo v Bartošovicích. V něm naše holky Monika Hatlapatková, Katka Kremlová a Blaženka Orlitová obsadily 3. místo a získaly bronzové medaile (fotogalerie).