Zprávy z házené

24.02.2016 20:30

V pátek 19. února se uskutečnilo v hale ABC v Novém Jičíně 2. kolo novojičínské ligy miniházené. Opět se jej zúčastnilo i naše družstvo, které předvedlo velmi dobrý výkon, když v konkurenci celkem 5 škol nenašlo přemožitele a ve všech zápasech zvítězilo. 1. utkání jsme sehráli se ZŠ Komenského z Oder a zvítězili 19:2. Ve druhém utkání jsme porazili ZŠ Komenského 66 z Nového Jičína 24:4. Ve třetím nejnáročnějším utkání jsme těsně porazili ZŠ Pohořská 1 Odry 12:10. V posledním zápase jsme pak deklasovali ZŠ Pohořská 2 Odry 34:4. Naše družstvo reprezentovali Zuzana Hrňová, Barbora Losertová, Vojtěch Cigánek, Jarek Václavík, Markéta Bělíčková, Štěpánka Dubcová a Dominik Horák.

A ještě jedna házenkářská zpráva. V úterý 23. února se na stejném místě odehrálo okresní házenkářské finále starších žákyň, ve kterém jsme obsadili nepopulární 4. místo. Za sebou jsme nechali ZŠ Pohořská Odry, před sebou vítěznou ZŠ Tyršova a ZŠ Jubilejní. V boji o 3. místo jsme prohráli se ZŠ Zátopka Kopřivnice. Reprezentovaly nás Eliška Trefilová, Simona Závadová, Katka Hatlapatková, Nela Dorazilová, Míša Horutová, Eva Pantůčková, Zuzka Hrňová, Lucka Jančíková a Barča Losertová a Jana Volková (fotogalerie).

Katka a Roman Horutovi