Zlatá medaile ze zeměpisné olympiády

10.03.2023 14:30

Krásného úspěchu dosáhl Ondřej Horák ze 6.A, který se zúčastnil okresního kola zeměpisné olympiády v Novém Jičíně. Ondřej zvládl na jedničku část olympiády, která se věnovala práci s atlasem, byl velmi úspěšný i v zeměpisných znalostech a vše završil výbornou praktickou částí, což mu nakonec vyneslo krásné 1. místo v konkurenci 32 mladých zeměpisců z celého novojičínského okresu a také postup do krajského kola, které se uskuteční na konci března. Výborného výsledku dosáhli také další naši žáci. Adam Ježák z 9.A obsadil 8. místo a jeho spolužačka Veronika Rosová 12. místo z celkového počtu 58 soutěžících. Našim žákům samozřejmě gratulujeme, děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy a Ondrovi držíme palce v krajském kole.

Kateřina Horutová