Vítězná minikopaná

07.04.2014 16:45

V pondělí 7. dubna se za krásného slunečného počasí konalo na ZŠ Jičínská v Příboře 1. kolo turnaje v minikopané pro chlapce 8. a 9. tříd. Turnaje se kromě našeho týmu zúčastnila ještě další tři družstva. V prvním zápase jsme po velmi dobrém výkonu porazili ZŠ z Petřvaldu 6:0. Stejně tak se nám vedlo i ve druhém utkání, ve kterém jsme zvítězili v poměru 5:2 nad ZŠ Sedlnice. V posledním zápase jsme nastoupili proti domácí ZŠ Jičínská a již předem bylo jasné, že vítěz tohoto klání ovládne i celý turnaj. Ve vyrovnaném boji jsme přece jen byli o kousek lepší a po závěrečném hvizdu jsme se mohli radovat z výhry 2:0. Turnajem jsme prošli bez ztráty jediného bodu a z prvního místa tak zaslouženě postoupili do semifinále okresního kola. Klukům gratulujeme a přejeme hodně štěstí v dalším kole. Naši školu reprezentovali: David Václavík, Filip Novák, Filip Vahala, Jan Pospěch, Libor Pantůček, Daniel Krutílek, Marek Novotný z 9. třídy a Martinové Caban a Páter z 8. třídy (fotogalerie).

Libor Petráš