Velký atletický úspěch

31.05.2013 12:28

Vynikajícího úspěchu dosáhly ve čtvrtek 29. května na závodech v Opavě naše atletky. Konalo se zde krajské finále v atletickém čtyřboji starších žákyň a žáků. Sešli se zde vítězové jednotlivých okresů Moravskoslezského kraje, aby poměřili své síly v jednotlivých atletických disciplínách. Soutěž to byla velmi náročná a dramatická a my jsme po celou dobu bojovali o jednu z medailí se základními školami z Opavy, Třince, Havířova či Vrbna pod Pradědem. Díky výborným výkonům celého družstva jsme nakonec obsadili krásné 3. místo a získali jsme v konkurenci velkých městských škol z celého kraje bronzovou medaili. Pochvalu za příkladnou reprezentaci celé naší školy, ale i okresu si zaslouží Helena Kristová, Blanka Kristová, Veronika Sommerová, Tereza Maňáková, Iva Volková a Tereza Valášková. Navíc jsme se ještě v soutěži jednotlivců hned dvakrát dostali do první desítky. Helena i Blanka Kristovy získaly, snad aby se nehádaly, úplně stejný počet bodů a umístily se na krásném 7. místě v soutěži jednotlivců. Helena Kristová navíc vylepšila o sekundu svůj školní rekord na 800 metrů na 2:40 min. (fotogalerie)