Sbírej víčka pro Kubíčka

06.11.2019 22:00

Pod tímto heslem se v kostele na Starém Jičíně již 11 let sbírají víčka z PET lahví pro Jakuba Smejkala z Rajhradu u Brna. Jakuba postihla v sedmi letech autonehoda a od té doby je zdravotně postižený. Jeho léčba je finančně náročná, a právě díky sběru plastových víček mohl Jakub několikrát absolvovat rehabilitační lázeňský pobyt v Klimkovicích, který mu pomáhá. Minulý rok se naše škola připojila s šesti pytli víček, které během roku nasbírali žáci naší školy. Jakubova maminka všem dětem děkuje a vzkazuje, že každé víčko je pro Jakuba naděje, že bude moci absolvovat další léčbu, na kterou mu zdravotní pojišťovna nepřispěje.

Pokud chcete dále sběrem víček pomáhat, můžete je i nadále nosit. Děkujeme!

Co vše sbíráme:

víčka od mléka, všech PET – lahví, džusů, různých pitíček pro děti, sirupů, sodastreamů, kávy, šlehaček, obaly od Kinder vajíček, aviváží, čistících prostředků, plastové dózy od cukrovinek, žvýkaček, vitamínů, léků, plastové odměrky.