PŘIVEZLI JSME BRONZ Z REPUBLIKY!

31.05.2017 20:00

Od středy 24. 5. do pátku 26. 5. se konalo v Karviné národní finále v házené mladších žákyň, do kterého se probojovalo po vítězství v okresním a krajském finále i naše družstvo. Za účasti škol z různých koutů České republiky se v turnaji naše holky určitě neztratily a předvedly velmi bojovný a kvalitní výkon. Hráli jsme se školami z Ústí nad Labem, Zlína nebo z Prahy. Po čtvrtečních bojích v základní skupině se v pátek rozhodovalo o konečném pořadí. A my v zápase o 3. místo porazili pražskou základní školu 11:10. Získali jsme tak krásné bronzové medaile, pohár a několik věcných cen na památku. Holkám děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy i obce Starý Jičín.

Kdo se o 3. místo v národním finále postaral? Byly to: Vendula Cabanová, Eliška Burianová, Barbora Losertová, Sára Pituchová, Tereza Konečná, Blaženka Orlitová, Markéta Bělíčková, Lucie Jančíková, Marie Vahalíková a Zuzana Hrňová. Ta získala i individuální ocenění, když byla vybrána do All Stars týmu, tedy nejlepší sestavy turnaje (fofogalerie).

Katka a Roman Horutovi