Povedená házená

08.05.2016 11:20

Naše házenkářky po výhře v okresním finále mladších žákyň v házené postoupily do krajského finále, které se uskutečnilo v Kopřivnici. Sehráli jsme zápas s vítězem ostravského okresu ZŠ Polanka, který jsme vyhráli 11:2. Těžším soupeřem se ukázala ZŠ Kopřivnice, se kterou jsme se dlouho přetahovali o vítězství. Štěstí se nakonec přiklonilo na stranu Kopřivnice, se kterou jsme prohráli 4:5. I tak je 2. místo v krajském kole krásným úspěchem naší školy i dívek, které nás reprezentovaly. Byly to: Zuzana Hrňová, Barbora Losertová, Marie Vahalíková, Lucie Jančíková, Kristýna Hýžová, Blažena Orlitová, Adriana Šemberová, Klára Čekalová a Sára Pituchová (fotogalerie).

Dalšího hezkého úspěchu jsme dosáhli ve 3. kole novojičínské ligy miniházené. Opět jsme vyhráli celý turnaj, když jsme postupně porazili ZŠ Mořkov, ZŠ Tyršova a ZŠ Komenského 68 z Nového Jičína. O tuto výhru se postarali Zuzka Hrňová, Barča Losertová, Vojtěch Cigánek, Adriana Šemberová, Markéta Bělíčková, Dominik Horák a Max Rosa (fotogalerie).