Postup do krajského kola ve Štafetovém poháru

03.05.2023 21:49

26. 4. 2023 proběhlo na atletickém stadionu v Novém Jičíně okresní kolo Štafetového poháru, do kterého se přihlásilo 14 škol (fotogalerie).

Za 2. – 3. ročník naši školu reprezentovali Lucie Pavlíková, Ema Lysáčková, Kateřina Bendová, Mia Banašáková, Jakub Vašenda, Antonín Berka, František Hasal a Jan Kolář. Ve štafetě 8 x 100 m jsme obsadili 1. místo.

Za kategorii 4. – 5. ročníků běželi Julie Kratochvílová, Markéta Lajchová, Klaudie Janyšková, Linda Růčková, Adriana Vahalíková, Alexandr Benda, Lukáš Simper, Václav Horák, Štěpán Kalíšek, Jakub Staník a obsadili 2. místo ve štafetě 8 x 100 m.

Ve dvou smíšených štafetách 8 x 200 m jsme si vždy doběhli pro 2. místo. Celkově jsme tak vybojovali stříbro a postupujeme do krajského kola v Opavě. Všem moc držíme pěsti!