Pingpongové zápolení

13.10.2015 18:00

Dalším sportovním odvětvím, ve kterém naši žáci poměřili své síly, byl stolní tenis. Nejdříve svůj turnaj odehráli kluci ze 7. až 9. tříd, o týden později pak děvčata ze 6. až 9. tříd. Některým šla hra lépe, některým hůře, ale důležitý byl zápal do hry a bojovnost.

Mladší kategorii ovládla třída 7.A, která posbírala všechna medailová umístění. Vyhrála Monika Hatlapatková, na 2. místě se umístila Adéla Horáková a na 3. místě skončila Kateřina Kremlová. Ve starší kategorii byla z dívek nejlepší Míša Horutová z 8. třídy, na 2. místě skončila Katka Hatlapatková  z 9. třídy a na 3. místě byla také deváťačka Simona Závadová.

V kategorii mladších kluků vyhrál Kamil Krutílek, na druhé příčce se umístil Kuba Zdražil a třetí byl Matěj Pleva. Turnaj starších kluků ovládl z 9. třídy David Beier, druhý byl osmák Jan Bezděk a na 3. místě skončil Martin Zábranský. Vítězům samozřejmě gratulujeme a starším držíme palce v okresním kole, kde budou naši školu reprezentovat (fotogalerie).