Okresní kolo soutěže Bible a my

11.12.2017 18:07

Máme radost, že jsme se také letos mohli s žáky naší školy úspěšně zapojit do biblické soutěže Bible a my. Začátkem listopadu se na naší škole uskutečnilo školní kolo a ti nejúspěšnější z každé kategorie postoupili do kola okresního. V 1. kategorii – žáci 4. a 5. tříd do okresního kola postoupili: Markéta Cigánková, Lukáš Hasal a Magdaléna Janýšková.  Ve 2. kategorii žáků 6. a 7. tříd nás reprezentovali Štěpán Cigánek, Vojtěch Janýška a Vít Hasal. Ve 3. kategorii jsme měli zástupce z 8. a 9. třídy a to Jakuba Sládečka a Jana Janýšku.

Okresní kolo se pak uskutečnilo v úterý 28. listopadu na ZŠ svaté Zdislavy v Kopřivnici. Po písemném testu do finálového souboje ve svých kategoriích postoupili: Madlenka, Markétka a Štěpán. Po napínavém vědomostním boji se v 1. kategorii umístila Madlenka na 2. místě a Markétka na 5. místě a ve 2. kategorii Štěpán obsadil 4. místo. Všem zúčastněným gratulujeme, děkujeme za reprezentaci školy a Madlence Janýškové budeme držet palce v ústředním kole, které se uskuteční 23. března ve Strážnici!

Marcela Cigánková