Okresní finále ve vybíjené

30.03.2014 14:14

Ve středu 26. 3. 2014 se v novojičínské hale ABC uskutečnilo okresní finále ve vybíjené smíšených družstev pro žáky 4. a 5. tříd. Z celkových 40 přihlášených škol se do velkého finále probojovalo 8 družstev, mezi kterými nechybělo ani to naše. Po výborném výkonu v prvním zápase, kdy jsme porazili ZŠ Pohořská z Oder, jsme bohužel nestačili na ZŠ Studénka a ZŠ TGM Fulnek a oba zápasy těsně prohráli. Do bojů o medaile jsme tedy nezasáhli. V posledním zápase jsme ale porazili ZŠ Alšova z Kopřivnice a obsadili tak konečné 5. místo, které je na úrovni celého novojičínského okresu velice pěkné. Naši školu reprezentovali J. Zdražil, M. Hrubý, K. Krutílek, J. Volková, M. Hatlapatková, A. Smrčko z 5.A, R. Raška, J. Sadílková, M. Hub, F. Kočnar z 5.B a L. Zelík a M. Synek ze čtvrté třídy. Všem děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy (fotogalerie).  

Kateřina Horutová a Libor Petráš