Okresní finále v atletickém čtyřboji

23.09.2018 22:05

V úterý 18. září se uskutečnilo v Kopřivnici okresní finále v atletickém čtyřboji pro starší dívky a chlapce. Za krásného počasí se na kopřivnickém tartanu závodilo v běhu na 60 metrů, ve skoku dalekém či skoku do výšky, v hodu míčkem nebo ve vrhu koulí a na závěr všichni museli zvládnout vytrvalostní běh. Našim se dařilo velice dobře. Děvčata obsadila nakonec velmi pěkné 3. místo a zasloužila si bronzové medaile, když nejlepšími byla po zásluze děvčata ze ZŠ Emila Zátopka z Kopřivnice. O něco lepší ještě byli kluci, kteří skončili na stříbrném stupínku za nejlepší ZŠ Milady Horákové z Kopřivnice a vybojovali pro naši školu výborné 2. místo. Naši školu reprezentovali: Blaženka Orlitová, Eliška Burianová, Nela Nasswetterová, Barča Losertová, Lukáš Zelík, Mirek Synek, Tomáš Tisovský a Jarek Václavík (fotogalerie).

Kateřina Horutová