OF v přespolním běhu

26.09.2013 16:30

Ve čtvrtek 26. září se konalo okresní finále již 19. ročníku závodu v přespolním běhu, které se uskutečnilo v areálu na Horečkách ve Frenštátě pod Radhoštěm. Závod byl rozdělen do 4 kategorií (mladší žákyně, mladší žáci, starší žákyně a starší žáci). Pro běžce byla připravena trať v délce 1500 m, starší chlapci běželi ještě o kilometr více. V typicky podzimním deštivém počasí se naši sportovci neztratili a v silně nabité konkurenci družstev z celého okresu si odvezli pěkná umístění. Nejlépe se vedlo starším holkám, které ve své kategorii obsadily výborné 2. místo. Na slušném 5. místě skončili starší kluci. Z jednotlivců se nejvíce dařilo Martinu Urbanovi a Tereze Valáškové, kterým shodně těsně unikly stupně vítězů, když obsadili sice nepopulární, ale velice pěkná 4. místa. Všem zúčastněným žákům děkujeme za reprezentaci školy a blahopřejeme k dosaženým výsledkům (fotogalerie).