Nejlepší sportovci naší školy

01.07.2022 12:27

Byli jsme moc rádi, že po delší pauze jsme se mohli všichni ze školy sejít den před vydáváním vysvědčení v kulturním sále na Starém Jičíně, abychom zhodnotili celý školní rok a vyhlásili ty nejlepší ve sportu, ve vědomostních soutěžích a ve sběru papíru (fotogalerie). Ale vše začalo v naší tělocvičně, kde deváťáci poměřili své síly s učiteli ve volejbale a florbale. Ve volejbalovém klání byli lepší učitelé, ve florbale pro změnu zvítězili kluci z devítky. Potom už v kulturním sále proběhlo vyhodnocení soutěží, kterých se naši sportovci během roku zúčastnili, byly jim předány medaile za výborná umístění v okresních či krajských kolech, a nakonec došlo také k vyhlášení soutěže O nejlepšího sportovce naší školy, odkud přinášíme konečné výsledky:

Dívky mladší:    

1. Anežka Segeťová, 3.A

2. Julie Kratochvílová, 3.B

3. Nela Hubová, 5.A

Chlapci mladší:

1. Daniel Jurajda, 5.A

2. David Pavlík, 5.A

3. Alexandr Benda, 4.B

 

Dívky starší:  

1. Agáta Horutová, 7.B

2. Lucie Křížková, 7.B  

3. Anežka Hrdličková, 9.B                                                   

Chlapci starší:

1. Ondřej Slavík, 7.A

2. Lukáš Hasal, 9.A

3. Martin Dubec, 7.A

 

Nejsportovnější třída:

1. stupeň: 5.A

2. stupeň: 9.B

Kateřina Horutová a Libor Petráš