Naše škola opět vítá návštěvníky

04.04.2018 21:15

Středa odpoledne a ve škole takový mumraj? Co se to děje? To naše škola vítá své návštěvníky!

Ve všeobecném hemžení je ovšem řád. Jen co vstoupíte, ujmou se vás šikovní průvodci a zavedou vás na pohádkovou stezku. Seznámíte se s různými postavičkami v nápaditých kostýmech a maskách vlastní výroby.

Pokud s sebou máte předškoláčka, budete spolu s ním za dukát od Večerníčka plnit různé úkoly. Průvodci vás také zavedou na různá zajímavá místa naší školy: do velké i malé tělocvičny, do keramiky, kde si také můžete vyzkoušet výrobu ručního papíru, do hudebny, do počítačové učebny, do přírodopisu nebo ke knihovně, v níž zrovna probíhá bazar knih.

Pokud s sebou předškoláčka nemáte, tak určitě patříte mezi fanoušky Cvrčků a rovnou míříte na II. podlaží, kde na hlavním schodišti předvádí náš pěvecký sbor své umění. Ať tak, či onak doufáme, že se vám u nás líbí a uvidíme se brzy znovu (fotogalerie).

Radka Demová