Mikuláš na návštěvě ve škole

08.12.2022 21:11

V pátek 2. 12. 2022 na naši školu opět po roce zavítal Mikuláš se svojí družinou (fotogalerie). Třídy si pro Mikuláše připravily písničku, básničku, nebo dokonce oboje! Mikuláš všem poděkoval za vystoupení, pochválil hodné děti a následně pohrozil zlobivým, také nakoukl do své Knihy hříchů a nezapomněl připomenout, jaké dobré a zlé skutky děti provedly. Andělé všem dětem rozdali mikulášskou nadílku, prvňáčkům přinesli i nové slabikáře, a hodné děti si na tvářích označili srdíčky. Ale i přesto, že letos byly děti podle paní učitelek hodné, tak se na naší škole našli takoví hříšníci, kteří si od čertů vysloužili černě pomalovaný obličej a trest - museli dělat kliky - a čerti jim ho samozřejmě náramně zpříjemnili!

Veronika Rosová a Tereza Tymraková, 9.A