Medailový Štafetový pohár

25.04.2022 21:00

Ve středu 20. dubna se naše škola zúčastnila v Novém Jičíně okresního kola Štafetového poháru. Závodu se zúčastnilo 14 škol. Naši školu reprezentovala 2 smíšená družstva chlapců a děvčat z 2., 3. a 4., 5. tříd. Dvě družstva byla rozdělena na starší 4., 5. třídu a mladší 2. a 3. třídu. Nejprve se běžely štafety 8 x 100 m. Štafety se rozdělily do tří sekcí a celkové pořadí určovaly výsledné časy. Vítězem této štafety se stalo naše družstvo mladších žáků ze ZŠ Starý Jičín. Druhým závodem bylo 8 x 200 m. Tentokrát nebyla družstva rozdělena na starší a mladší žáky, ale byla pomíchána do skupin A a B. V závodu 8 x 200 m vyhrála ZŠ Milady Horákové z Kopřivnice. Naše škola se se umístila na 3. místě. I když byla zima a škaredě, tak jsme si to užili (fotogalerie).

                

Sofie Merhoutová, 3.B