Krajské finále v Třinci

17.10.2017 21:20

Jako okresní vítězky se do krajského kola dostaly naše mladší žákyně v přespolním běhu, které se konalo v krásném prostředí třineckého lesoparku. Na výborně připravené trati bylo připraveno 40 dívek, které bojovaly o co nejlepší umístění mezi jednotlivci tak i mezi družstvy. A nám tento závod přinesl trošku nešťastné bramborové medaile. Když se ovšem můžeme porovnávat s běžkyněmi z Třince, Frýdku Místku, Opavy, Ostravy, Rýmařova či Bruntálu, tak jsou tato umístění pro nás jistě velmi vzácná. Mezi jednotlivci jsme v nejlepší desítce měli trojnásobné zastoupení. Vanda Křížková byla čtvrtá, hned za ní Štěpánka Dubcová doběhla jako pátá a Blaženka Orlitová byla devátá. Celé naše družstvo, které skončilo na 4. místě, ještě doplnily Maruška Dlabajová, Zuzka Hrňová a Ellen Pavlíková. Holkám děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy a přejeme hodně běžeckých úspěchů v dalších soutěžích (fotogalerie).

Kateřina Horutová