Kopřivnická laťka

18.12.2019 22:19

Ve čtvrtek 12. prosince se vydala do Kopřivnice naše školní minivýprava na soutěž ve skoku vysokém Kopřivnické laťka, která přilákala kromě nás ještě dalších 150 závodníků z dalších 14 škol celého novojičínského okresu. Za krásné sportovní atmosféry byly k vidění vyrovnané a dramatické souboje, které přinášely hodnotné výkony. O některé z nich se přičinili i ti „naši". Největším úspěchem byla určitě stříbrná medaile Štěpánky Dubcové, která skončila na výborném 2. místě a vylepšila si svůj osobní rekord na 140 centimetrů. O svůj osobák 125 cm se postarala také Natálie Varyšová, která si ve své věkové kategorii vybojovala bronzovou medaili za 3. místo. Další výborné výkony předvedla Blažena Orlitová, která skočila pěkných 140 centimetrů. O stejný výkon se postaral i Petr Závada. 135 centimetrů dokázala přeskočit Julie Hrdličková a 125 cm zvládla její mladší sestra Anežka. Naše družstvo dále doplňovali Vendula Varyšová, Marian Hanousek, Jakub Ševčík, Lucie Křížková, Eliška Króliczková a Agáta Horutová, kteří také dokázali zvládnout laťka na hranici svých maximálních výkonů. Kromě mnoha sportovních zážitků získali naši mladí sportovci velmi hodnotné ceny a medaile, ale také dobrý trénink na naši Vánoční laťku, která se uskuteční už tento pátek 20. prosince. Určitě jste všichni zváni. (fotogalerie)