Informace k zápisu do 1. tříd

12.03.2021 11:11

Vážení a milí rodiče budoucích prvňáčků,

v minulých dnech vydalo MŠMT doporučení k provedení distanční formy zápisu do základní školy pro školní rok 2021/2022. V tomto duchu připravujeme přehledný manuál pro hladký průběh zápisu touto formou. Zveřejníme jej ve druhé polovině příštího týdne a to na našich webových stránkách. S jakýmikoliv případnými dotazy týkajícími se zápisu se obracejte na zástupce ředitele Mgr. Jiřího Adamce na tel. 605507307.

Jako malou ochutnávku ze života naší školy si dovolujeme nabídnout Vám:

1) prohlídku části prostor

2) záznam divadelního představení školního souboru

3) činnost pěveckého sboru Cvrčci

4) ukázku sportovní činnosti našich žáků

5) ukázku další činnosti naší školy

Mgr. Jiří Adamec, zástupce ředitele ZŠ