Finále v miniházené

17.06.2014 14:17

Po celoročním účinkování ve školní novojičínské lize v miniházené se podařilo našemu družstvu žáků 5. tříd postoupit do velkého finále, které se uskutečnilo v pátek 13. června ve sportovní hale na bazéně v Novém Jičíně. Bohužel „pátek třináctého“ byl smolný hlavně pro naše družstvo. Ve vyřazovacím systému jsme si vylosovali zrovna nejsilnějšího soupeře, pozdějšího vítěze ZŠ Jubilejní Nový Jičín. Po zajímavém zápase jsme prohráli po boji o dvě branky a museli jsme se smířit s tím, že budeme hrát pouze o umístění na 5. – 8. místě. V této skupině jsme další zápasy jasně vyhráli a nakonec obsadili 5. místo. Všem, kteří reprezentovali naši školu během celého roku děkujeme. V brance se střídali Kuba Zdražil a Vráťa Vahalík, nejlepším střelcem našeho týmu byl Robin Raška, v základní sestavě dále nastupovali Martin Hrubý, Kamil Krutílek, Patrik Büchi a Marie Vahalíková. Celý tým doplňovali náhradníci Marek Doubravský, Jessika Sadílková, Jana Volková, Monika Hatlapatková a Martin Hub (fotogalerie).

 

Kateřina Horutová