Dnes hrají Zlín, Olomouc a … Starý Jičín

07.04.2019 22:35

Ve středu 3. dubna se odehrál v Olomouci kvalifikační turnaj v házené starších žákyň, na který se probojovalo také naše družstvo jako vítěz Moravskoslezského kraje. Utkali jsme se s vítězkami Zlínského a Olomouckého kraje a bojovali o postup do republikového finále. Nejdříve jsme se střetli se ZŠ Zlín, který patří mezi nejlepší v republice. Hráli jsme bojovně a snažili se ze všech sil, přesto jsme na děvčata ze Zlína nestačili. A tak jsme všechny své síly dali do utkání s Olomoucí, kterou jsme po velkém boji porazili o dva góly. Nakonec toto vítězství rozhodlo o tom, že si naše škola vybojovala postup z druhého místa této kvalifikační skupiny a dostala se mezi šest nejlepších celků z celé České republiky. Celému družstvu, které hrálo ve složení Zuzana Hrňová, Barbora Losertová, Blažena Orlitová, Markéta Bělíčková, Eliška Burianová, Sára Pituchová, ŠtěpánkaDubcová, Melánie Preisslerová a Klára Čekalová, děkujeme za krásnou reprezentaci naší školy a zároveň držíme palce na republikovém finále, které se uskuteční 16. - 17. 4. ve Velké Bystřici (fotogalerie).

Kateřina a Roman Horutovi