Den otevřených dveří k 50. výročí naší školy

15.12.2022 21:34

„Děkujeme za možnost vrátit se zpět do školních let. Moc hezký zážitek."

(zápis z Knihy návštěv)

V sobotu 10.12. mohli do školy svého dětství nakouknout všichni, kteří o to stáli. Na vlastní oči se přesvědčili, co zůstalo padesát let nezměněno a co prošlo proměnou.

Padesát je opravdu úctyhodné číslo, proto jsme na chodbách potkávali absolventy různého věku, od těch nejčerstvějších z minulého roku až po babičky a dědečky. Mezi návštěvníky jsme přivítali také paní učitelky, které vzpomínaly, jaké to bylo, když se nová škola dostavěla, a kterým pod rukama prošly doslova celé generace Starojičanů, včetně poloviny současného učitelského sboru.

Pro všechny, kteří k nám zavítali, bylo připraveno drobné občerstvení s punčem a krátký koncert dětí.

Děkujeme za návštěvu a krásná přání k padesátiletému výročí budovy naší školy (fotogalerie).

Učitelé ZŠ Starý Jičín