Darujte Krabici od bot

06.12.2022 21:13

Díky Lindě a Davidovi, kteří jsou našimi zástupci v žákovském parlamentu jsme se dozvěděli, že se bude opět pořádat charitativní sbírka s názvem „Krabice od bot". Tato akce spočívá v tom, že můžeme donést nejrůznější věci pro děti z chudých rodin jako dárek k Vánocům, které se balí do jedné společné krabice. Naše třída si vybrala dívku ve věku 9 - 10 let. Začali jsme se domlouvat, jaké dárečky kdo donese. Paní učitelka sehnala krabici a potom jsme do ní shromažďovali své dárky. Skoro každý z naší třídy donesl něco: lak na nehty, sponky, gumičky, hřeben, blok, fixy a pastelky, hry, věci na vyrábění, zábavnou knihu s úkoly a spoustu dalšího. Vše jsme vložili do krabice, která byla opravdu těžká. Nakonec jsme do krabice vložili přáníčko, na které jsme se všichni podepsali. Zabalili jsme ji krásným balicím papírem a odevzdali paní učitelce Houškové, která všechny krabice z naší školy později odvezla na sběrné místo do Příboru. Teď je náš balíček na cestě k holčičce. Snad se jí bude líbit. Bude to krásný vánoční dárek.

Děti ze 4.A