Březnové aktivity školní družiny

05.04.2015 13:13

Milí rodiče a žáci, máme pro vás spoustu fotografií z naší březnové školní družiny. Nejen, že se kvapem blíží Velikonoce, na které se těšíme, ale byl tu i Den učitelů. A ten je tradičně v naší škole slaven především žáky. Ti se pečlivě připravují, protože mají jednou ročně příležitost si  práci učitelů vyzkoušet na vlastní kůži. I do ŠD přišla děvčata, jmenovitě Simča Závadová, Eliška Trefilová a Nela Dorazilová a připravila si program pro naše děti. Odhalili hádanku s tajenkou, povídali si o zdravé stravě, poslechli si pohádku o pilné slepičce a na závěr si zahráli hru na sochy. Byla to prima zábava a musím děvčata pochválit, protože zabavit děti není úplně jednoduché.

Velikonoční dílna zase byla malou tečkou za naším předvelikonočním obdobím, které je protkáno především rukodělnou aktivitou jak ve vyučování, tak ve školní družině. Žáci malovali na dřevěnou předlohu zajíčka, zaseli si velikonoční travičku u jarního stromu a vyrobili si zajíčka Kuka z papíru. Doufáme, že odpoledne je bavilo a těšíme se na další společnou zábavu. Takže směle vstupte do naší fotogalerie.

Zdraví Vás vychovatelky ŠD