Atletika vrcholí…

26.05.2013 11:21

Blíží se konec května a s ním i závěr atletických soutěží. Po vítězství v OF Poháru rozhlasu se starší dívky zúčastnily i krajského finále v Opavě. Mezi nejlepšími 8 družstvy z celého Moravskoslezského kraje se naše děvčata neztratila a obsadila velmi pěkné 4. místo (fotogalerie).

O několik dní později jsme se pak zúčastnili okresního finále soutěže Atletický čtyřboj pro starší žáky. Soutěž je to velmi náročná, protože každý jednotlivec musí zvládnout běh na 60 metrů, skok daleký či vysoký, hod míčkem nebo vrh koulí a na závěr dívky běží 800 metrů a chlapci 1000 metrů. Naši atleti se s tím poprali na výbornou a nakonec jsme mohli slavit. Starší kluci obsadili velmi pěkné 4. místo. Reprezentovali v tomto složení: Lukáš Chovanec, David Staněk, Jan Kelar, Dan Hatlapatka a Filip Vahala. Starší dívky byly ještě lepší, v celé soutěži nenašly přemožitele a zaslouženě vyhrály. Navíc opět postoupily do krajského kola, které se uskuteční ve středu 29. 5. v Opavě. Reprezentovaly nás: Blanka a Helena Kristovy, Iva Volková, Tereza Maňáková, Tereza Valášková a Veronika Sommerová. Blahopřejeme a držíme palce!