Atletický čtyřboj ve škole

16.10.2022 20:43

V pondělí 10. října se za slunečného počasí konaly na našem atletickém hřišti školní závody v atletickém čtyřboji. Soutěžilo se ve 4 disciplínách – v běhu na 60 metrů, ve skoku dalekém, v hodu kriketovým míčkem a ve vytrvalostním běhu.

V součtu 4 disciplín nakonec v kategorii mladších žákyň (6. a 7. třídy) se společně na 1. – 2. místě umístila Ellen Simperová a Nela Hubová. Na 3. místě skončila Romana Janovská. Bohužel u mladších chlapců ze 6. a 7. tříd našel odvahu absolvovat všechny 4 disciplíny jen Daniel Jurajda, který tak tuto kategorii vyhrál. U starších děvčat z 8. a 9. tříd byla nejlepší Anna Dubcová, za ní na 2. místě skončila Kateřina Jurajdová a na 3. místě Ema Polášková. U starších chlapců byl nejvšestrannějším atletem Štěpán Šuba před druhým Ondřejem Slavíkem a třetím Lukášem Davidem (fotogalerie).

Máme také velkou radost z nového školního rekordu. Ten se podařil Emě Poláškové z 9.A, která hodila kriketovým míčkem 53 metrů. Emě gratulujeme!

Jednotlivé disciplíny mají tyto vítěze:

Mladší děvčata:                                                             Mladší chlapci:

Běh 60 metrů: Nela Hubová a Ellen Simperová                      Běh 60 metrů: Ivan Yatsyk

Skok daleký: Nela Hubová                                                   Skok daleký: Ivan Yatsyk

Hod míčkem: Ellen Simperová                                             Hod míčkem: Ivan Yatsyk

Vytrvalostní běh: Romana Janovská                                     Vytrvalostní běh: Daniel Jurajda

Starší děvčata:                                                               Starší chlapci:

Běh 60 metrů: Kateřina Jurajdová a Andrea Sobotíková          Běh 60 metrů: Lukáš David

Skok daleký: Anna Dubcová                                                 Skok daleký: Štěpán Šuba

Hod míčkem: Ema Polášková                                                Hod míčkem: Ondřej Slavík

Vytrvalostní běh: Anna Dubcová                                            Vytrvalostní běh: Martin Dubec