24. ročník soutěže O nejlepšího sportovce naší školy

01.07.2019 11:18

Stalo se téměř pravidlem, že na závěr školního roku se všichni sejdeme v kulturním sále na Starém Jičíně, abychom se dověděli, kdo je nejlepším sportovcem naší školy. Nejdříve jsme vyhodnotili dopolední program, kdy se naši loučící deváťáci postavili v tělocvičně proti učitelům. Ve volejbale byli jednoznačně učitelé lepší a po zásluze zvítězili. Ve florbale už byl boj vyrovnanější, ale přesto učitelský tým opět zvítězil.

Pak už nastalo samotné vyhlášení. Nejdříve jsme ocenili ty sportovce, kteří se nejvíce zasloužili o reprezentaci naší školy. A nebylo jich málo. Po účasti v okresních kolech, jsme byli rádi, že jsme získávali krásná umístění i v krajských kolech. A také účast v republikových finále. Potom přišly na řadu konečné výsledky celoroční soutěže (fotogalerie).

1. stupeň:

1. místo: Agáta Horutová a Martin Dubec               

2. místo: Lucie Křížková a Radek Gajdošík           

3. místo: Ema Polášková, Adam Ježák, Jakub Ševčík a Matěj Štec                                

2. stupeň:

1. místo: Štěpánka Dubcová a Lukáš Hasal

2. místo: Blažena Orlitová a Tomáš Petřkovský

3. místo: Barbora Losertová a Jakub Jurčák

 

Nejsportovnějšími třídami se staly 5.A a 8.A.

Všem odměněným gratulujeme, děkujeme za příkladnou reprezentaci naší školy a přejeme všem sportovcům krásné prázdniny!

Katka Horutová a Libor Petráš